Oferta pracy – Inspektor Nadzoru ds. budowlanych

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie czynności inspektora nadzoru w zakresie wynikającym z przepisów Prawa Budowlanego w zakresie remontów i konserwacji zleconych obcym wykonawcom, w tym rozliczanie ilościowo – wartościowe wykonanych prac;
  • Przestrzeganie jakościowego i terminowego wykonania zadań remontowych i konserwacyjnych przez wykonawców obcych realizujących zlecenia na rzecz Spółdzielni;
  • Obsługa mieszkańców w sprawach związanych ze zgłoszeniami usterek i awarii branży budowlanej;
  • Organizowanie i udział w okresowo przeprowadzanych przeglądach stanu technicznego budynków, sporządzanie protokołów w tym zakresie dla poszczególnych obiektów, oraz przedkładanie przełożonym wniosków i zestawień w zakresie potrzeb remontowych i konserwacyjnych w branży budowlanej zapisanych w protokołach z przeglądów okresowych stanu technicznego obiektów;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;
  • Sporządzanie odpowiedzi na pisma związane ze zgłoszeniami branży budowlanej;
  • Współpraca z innymi komórkami w spółdzielni oraz firmami zewnętrznymi dokonującymi konserwacji, remontów i napraw budynków;
  • Prowadzenie książek obiektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunkowe (budowlane);
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej;
  • Umiejętność kosztorysowania w programie NORMA;
  • Bardzo dobra umiejętność pracy przy komputerze min. w zakresie obsługi MS Office;
  • Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, wysoka kultura osobista w bieżącej pracy związanej z obsługą mieszkańców;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w spółdzielniach mieszkaniowych lub firmie zarządzającej nieruchomościami na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilność zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres sm@smbeskidns.pl, z dopiskiem w temacie: Inspektor Nadzoru, w terminie do 06-04-2023r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).