Oferta pracy

OFERTA PRACY

Specjalista ds. techniczno – inwestycyjnych

Zakres obowiązków:

·       koordynacja i nadzór nad naprawami bieżącymi usterek i remontami
w zarządzanych nieruchomościach

·        utrzymanie właściwego stanu technicznego budynków

·        organizowanie okresowych przeglądów technicznych i nadzór nad ich przebiegiem

·        przygotowywanie przetargów i konkursów ofert na prace remontowe
i inwestycyjne wykonywane w Spółdzielni

·        nadzór nad opracowaniem zleconej dokumentacji technicznej i kosztorysów robót remontowych i inwestycyjnych

·        nadzór nad remontami

·        dokonywanie odbioru robót remontowo – konserwacyjnych

·       realizacja działań zmierzających do oszczędności energii cieplnej i zużycia wody

Wymagania:

·       wykształcenie techniczne (preferowane wyższe)

·       minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku technicznym (mile widziane doświadczenie w Spółdzielni Mieszkaniowej lub firmie zarządzającej nieruchomościami)

·       znajomość procedur urzędowych w zakresie budownictwa

·        uprawnienia budowlane mile widziane

·        dobra organizacja pracy i umiejętność działania w sytuacjach stresowych

·       obsługa komputera i znajomość programów pakietu MS Office i NORMA Pro

Oferujemy:

·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        możliwość doskonalenia wiedzy, rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy

·        stabilność zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres sm@smbeskidns.pl, z dopiskiem w temacie: Specjalista ds. techniczno – inwestycyjnych, w terminie do 06-03-2023r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).